Aktualności

Już niedługo powstanie nowa studnia w Chizavane. Setki ludzi uzyska dostęp do czystej wody !!!!

<

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco informację o wydarzeniach fundacji? Zachęcamy do subskrypcji

Atykuły

Tomek na Czarnym Lądzie… Pewnie wielu z was znajome są przygody Tomka Wilkowskiego opisywane w powieściach Alfreda Szklarskiego o młodym chłopaku, który zapragnął podbić świat. W tym artykule chciałbym opowiedzieć o innym Tomku, którego marzenie o postawieniu swojej stopy na Czarnym Lądzie spełniło się i nabrało całkiem ciekawego kierunku.

Więcej >>

Mozambik - kraj, kultura Mozambik usytuowany jest na południowo-wschodnim krańcu Afryki. Całkowita długość granic państwowych wynosi 4.571 km. Mozambik graniczy z Malawi, RPA, Suazi, Tanzanią, Zambią i Zimbabwe. Długość linii brzegowej wynosi 2.470 km. Najwyższy szczyt Mozambiku to Binga (2436 m n.p.m.).

Więcej >>


PDF Drukuj Email
Misja

 

Fundacja IHN

Relacje, Przyjaźń, Pomoc innym - z tych wartości powstała Fundacja Pomagamy Afryce – Międzynarodowa Sieć Pomocy. Bezwarunkowa chęć pomagania innym, znacznie biedniejszym rodzinom, dzieciom z kontynentu Afryki Południowej, dla których kubek wody i garść ryżu oznacza życie. Nawet najmniejszym gestem możemy uratować ludzkie życie. Pomagajmy!


CO NAS WYRÓŻNIA?

- wyznajemy filozofię niskich kosztów (np. sami finansujemy nasze przeloty) przez co zdecydowana większość zebranych kwot (przeszło 70%) trafia bezpośrednio na realizowane przez nasz projekty;

- działamy w formule wolontariatu - żaden z nas, ani naszych przyjaciół i współpracowników nie jest zatrudniony na etacie (w fundacji), tylko oferuje swój wolny czas, dzięki czemu nie obciążami fundacji stałymi kosztami osobowymi;

- jesteśmy grupą przyjaciół - zapaleńców, którzy postanowili wspólnie pomagać dzieciakom w krajach trzeciego świata - tym, które tego najbardziej potrzebują, a ktróre nie mogą liczyć na pomoc innych często nawet rodziców.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy