Aktualności

Już niedługo powstanie nowa studnia w Chizavane. Setki ludzi uzyska dostęp do czystej wody !!!!

<

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco informację o wydarzeniach fundacji? Zachęcamy do subskrypcji

Atykuły

Tomek na Czarnym Lądzie… Pewnie wielu z was znajome są przygody Tomka Wilkowskiego opisywane w powieściach Alfreda Szklarskiego o młodym chłopaku, który zapragnął podbić świat. W tym artykule chciałbym opowiedzieć o innym Tomku, którego marzenie o postawieniu swojej stopy na Czarnym Lądzie spełniło się i nabrało całkiem ciekawego kierunku.

Więcej >>

Mozambik - kraj, kultura Mozambik usytuowany jest na południowo-wschodnim krańcu Afryki. Całkowita długość granic państwowych wynosi 4.571 km. Mozambik graniczy z Malawi, RPA, Suazi, Tanzanią, Zambią i Zimbabwe. Długość linii brzegowej wynosi 2.470 km. Najwyższy szczyt Mozambiku to Binga (2436 m n.p.m.).

Więcej >>


PDF Drukuj Email
Wartości

· Gospodarność – pragniemy zarządzać powierzonymi nam środkami finansowymi oraz dobrami materialnymi w sposób optymalny i jak najbardziej efektywny, oraz zgodny z ich przeznaczeniem.

· Przejrzystość – Fundacja IHN stosuje zasady przejrzystości finansowej, oraz jawności podejmowanych decyzji.

· Uczciwość – wszelkie powierzone nam środki dysponowane są na konkretny cel, na który zostały przeznaczone.

· Lojalność – wszyscy członkowie Fundacji oraz wolontariusze, działają i współpracują zgodnie z założonymi przez Fundację celami i wartościami, całym sercem i możliwościami angażują się w określone projekty.

· Bezpieczeństwo – wszelkie działania oraz wyprawy objęte są najwyższym stopniem bezpieczeństwa, poprzez odpowiednie szkolenia, dostępność do środków leczniczych, kontakty z ambasadorami krajów, obecność odpowiednio przeszkolonych osób w udzielaniu doraźnej pomocy.

· Edukacja – pragniemy uczyć mądrego zarządzania i odpowiedzialności za wszelkie poczynione przez nas inwestycje.

 

Partnerzy